Kosmetyka

Ciągły pośpiech, stres, natłok obowiązków i brak czasu, sprawiają że często zapominamy o sobie i swoich potrzebach. Zatrzymajmy się chociaż na chwilę i dajmy swojemu ciału i umysłowi moment ukojenia, relaksu i regeneracji. OxyBeautyTherapy to salon gdzie w kameralnej atmosferze przy dźwiękach muzyki doświadczysz zabiegów wykonanych przez profesjonalistów, dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb.

Zabiegi kosmetyczne w Lęborku

Wśród naszych zabiegów znajdują się m.in. zabiegi na twarz w tym oczyszczanie wodorowe, mezoterapia mikroigłowa (dermapen), mikrodermabrazja, fala radiowa, zabiegi pielęgnacyjne, nawilżające, antybakteryjne, peeling kawitacyjny, zabiegi kwasami, masaż Japoński twarzy. Salon kosmetyczny jest miejscem, które odkryje piękno Twojej natury. U nas odpoczniesz od pędu codzienności i zadbasz o swoją urodę.

Zabiegi dostępne w gabinecie

Oczyszczanie wodorowe

Podstawą zabiegu jest aktywny wodór wytwarzany dzięki generatorowi wodoru. Urządzenie usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. Silne właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że nie ma on sobie równych w walce z rodnikowym starzeniem skóry. Niemal dosłownie „wymiata” z niej wolne rodniki. Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym. Zabieg ten jest bez wątpienia najlepszą propozycją dla osób narażonych na działanie stresu i zanieczyszczeń środowiska. Poprawi efektywne funkcjonowanie skóry doprowadzając do spowolnienia procesów starzenia. Nada skórze promienny i zdrowy wygląd. Co więcej, aktywny wodór posiada właściwości przeciwzapalne.

Oxybeautytherapy|Kosmetyka
Oxybeautytherapy|Kosmetyka

Efekty zabiegu

Kawitacja

to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, wytwarzając mikroenergię, która usuwa martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy. Za pomocą głowic ultradźwiękowych można także wprowadzać preparaty kosmetyczne zwiększające efektywność wykonywanych zabiegów.

Efekty zabiegu

Oxybeautytherapy|Kosmetyka
Oxybeautytherapy|Kosmetyka

Mikrodermabrazja diamentowa

to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. W efekcie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.

Efekty zabiegu

RF

to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.

Efekty zabiegu

Oxybeautytherapy|Kosmetyka
Oxybeautytherapy|Kosmetyka

Mezoterapia mikroigłowa (dermapen)

jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli.

Efekty zabiegu

Oxybeautytherapy|Kosmetyka

Kontakt

Social media

Tlenoterapia Kosmetyka Fizjoterapia

FizjoTerapia Michał Laskowski

Skontaktuj się z nami