Tlenoterapia

Nasza komora Hiperbaryczna wykorzystuje ciśnienie 1.3 ATA. Jest to zabieg bezbolesny i bezinwazyjny który wspomaga regeneracje całego organizmu. Tlen podawany jest w stężeniu 93%.

Tlenoterapia hiperbaryczna działa jako profilaktyka w walce z wieloma chorobami. Jej efekty m.in. w leczeniu bólu, chorób układu krążenia i układu oddechowego, przy gojeniu się ran czy zwiększaniu odporności zostały potwierdzone w licznych pracach naukowych. Przekonaj się, jaki pozytywny wpływ będzie miała na Ciebie i dla Twoich najbliższych.

Terapia w komorze hiperbarycznej w Lęborku pobudza wzrost kolagenu i elastyny w efekcie czego czas regeneracji uszkodzonych tkanek skraca się.

Dlaczego tlenoterapia?

Kardiologia

Pozytywny wpływ na dolegliwości o charakterze wieńcowym. Zmniejsza nasilenie objawów niewydolności serca, zapobiega zawałom mięśnia sercowego, reguluje ciśnienie tętnicze.

Neurologia

Ma zastosowanie w porażeniach mózgowych i pourazowych uszkodzeniach mózgu, powstałych w wyniku udaru lub wylewu. Ożywia i pobudza uśpione komórki, podnosi koncentrację.

Stomatologia

Pomaga w leczeniu ran po zabiegach chirurgicznych, poprawia ukrwienie w uszkodzonej tkance, stymuluje proces gojenia oraz skraca czas rekonwalescencji.

Medycyna estetyczna

Działa stymulująco na fibroblasty, odpowiedzialne za syntezę kolagenu i elastyny, czyli włókien zapewniających elastyczność skórze.

Gastrologia

Poprawia ukrwienie ścian jelit i redukuje ilość gazów jelitowych. Wspiera regenerację stanów zapalnych, np. jelita cienkiego, jelita grubego, trzustki. Zabija szkodliwe bakterie i wirusy.

Ortopedia

Poprawia przepływ krwi w uszkodzonych kończynach, zwiększa ciśnienie tlenu w kościach powodując ustępowanie stanu zapalnego kości i szpiku.

Dermatologia

Terapia ma zastosowanie w leczeniu trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzemy oraz trądziku różowatego. Redukuje wszelkie ogniska zapalne.

Onkologia

Sprzyja rewitalizacji komórek i zapobiega dalszym uszkodzeniom. Oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich, obniża poziom białka C-reaktywnego.

Medycyna sportowa

Podnosi wydolność fizyczną, przyspiesza procesy regeneracji tkanki mięśniowej, ścięgien i więzadeł. Działa przeciwbólowo, wpływa na procesy naprawcze w tkance kostnej.

Wskazania do seansów

Przeciwwskazania do seansów

Cennik

 • 1 sesja (60 minut)
  100zł

Pakiety

 • 10 godzin
  90zł/h
 • 20 godzin
  80zł/h
 • 30 godzin
  70zł/h

Kontakt

Social media

Tlenoterapia Kosmetyka Fizjoterapia

FizjoTerapia Michał Laskowski

Skontaktuj się z nami